Naliya Mühendislik A.Ş.

Hakkımızda

Eski Türkçe de ve özellikle Karadeniz Yöremizde; ambar, depo, bereket getiren ev anlamında kullanılan ‘’NALİYA’’ ifadesi bizim için bir çatı altında tecrübelerimizin toplanıp harmanlandığı yeri ifade etmektedir.
Firmamız, mühendislik sektöründe farklı alanlarda birçok başarılı projeye imza atmıştır. Firmamız, bünyesinde bir araya getirdiği genç, dinamik ve alanında profesyonel kadrosu ile tüm yenilikleri yakından takip eden, teknik yapı ve alt yapı sorunlarını çözerek sektörün ihtiyaçlarını süratli bir şekilde karşılamaya çalışan, yerinde ve zamanında ekonomik çözümler üretme idealini anlayış edinen, kaliteli ve dürüst hizmet verme hedefinde olan bir kurum haline gelmiştir.

Misyonunuz

Faaliyet alanlarına giren konularda; bilgi birikimine ve deneyimlerine güvenerek, ulusal ve uluslararası iş deneyimini ön plana çıkaran, ilgili standartlar ve yasal düzenlemelerin gerekliliklerini yerine getiren, tüm kadroları ile kaliteli, ekonomik ve çevreye saygılı hizmet sunma bilinci ile sektör beklentilerine eksiksiz cevap verme hedefinde olan bir kurum olmaktır…